BİZE DAİR

YAZILIM SÜREÇLERİMİZDE FARK YARATAN UNSURLAR

Mobil Cihaz Uyumu
"Mobil Uyumlu Tasarım" ile web sitesine mobil cihazlardan erişim sağlandığında sayfaların ekran genişlik ve yüksekliklerine göre kendini otomatik olarak ayarlayabilmesi sağlanır.
Mobil cihaz kullanıcılarının her geçen gün artış gösterdiğini hesaba kattığımızda mobil cihaz uyumununu tüm web sitelerimizde sağlamamız gerektiğini düşündük. Tüm web sitesi projelerimizi bu kural çerçevesinde konumlandırmaya gayret ediyoruz.


Web sitesi yapımında mobil cihaz uyumu, cep telefonu, tabletWeb tabanlı teknolojilerinde tüm cihazlara yüksek uyum

Mobil İşletim Sistemi Uyumu
"Mobil Uyumlu Tasarım" hatasız çalışabilmesi için genel sistemin "Mobil İşletim Sistemleri" ile de uyumlu olması gerekiyor.
Bu bağlamda işletim sistemleri ve browser-tarayıcı versiyonlarının değişimlerinin web sistemlerimizin yapıları ile uyumunu rutin olarak değerlendiriyoruz. Gerekli güncellemeleri bu çalışmalar doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZ

İçerik Yönetim Sistemi CMS

Günümüzde bir işletmenin tanıtımı, ürün - hizmet sunumları ve iş konunuzla ilgili ihtiyaç sahiplerine ulaşmasında "Web Sitesi" sahibi olmanın önemli rol oynadığını biliyoruz. Mobil cihaz uyumlu, %100 panelden güncellenebilir, tasarımı değiştirilebilir yapıdaki ürünümüz AYANER CMS, web sitesi talepleriniz için yapılandırıldı.

E-Ticaret Hizmetleri - Pazarbulutu

Ayaner Bilişim Teknolojileri ve Yönetim Danışmanlığı olarak ürettiğimiz iş süreçleri yazılımlarını , teknolojik donanım ürünlerini , verdiğimiz danışmanlık ve teknolojik altyapı kurulum hizmetlerini , objektif fiyat politikamız çerçevesinde PAZARBULUTU markası ile oluşturduğumuz E-Ticaret sistemi vasıtası ile daha geniş kitlelere ulaştırıyoruz.

Sektörel Programlar - Yazılımlar

Sektörel hizmetlerimiz içinde öne çıkan ürünümüz AYANER EMLAK PROGRAMI ve Entegre Web Sitesi ile sektör profesyonellerinin en verimli şekilde portföylerini yönetmelerine imkan veriyoruz. Çeşitli sektörlerde konumlandırmak üzere, talepler çerçevesinde yeni programları devreye almaya devam ediyoruz.

Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri

Portföyümüzde yer alan ürün ve hizmetlerin sizlere aktarılmasında bir adım daha önde bulunarak sizlere “Danışmanlık ve Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri” veriyoruz .
“Danışmanlık Faaliyetlerimiz” ile kurumunuzun “Teknoloji Dönüşümünde” aktif rol alıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

“Sosyal Medya Mecraları”nda firmanızın kurumsal kimliği çerçevesinde profilini oluşturduktan sonra bu mecralarda marka ve ürünüzü konumlandırıyoruz. Facebook, Twitter, Pinterest, Foursquare, Tumblr, Linkedin, Xing vb. bir çok platformda görünür olmanızı sağlıyoruz.

Arama Motorları Optimizasyonu

Web sitelerinde ve sosyal mecralarda oluşturulan içeriğin ARAMA MOTORLARI sistemlerine uyumlu yapılandırılmasını sağlıyoruz.

Google başta olmak üzere arama motorlarında ürün , hizmet vb. içeriğinizle ilgili arama yapıldığında size ulaşılabiliyor olmasını sağlıyoruz.

PANELLİ WEB SİTESİ ÜRÜNÜMÜZÜN SATIŞLARINDAN KORUNCUK VAKFI'NA PAY AKTARIYORUZ

Ayaner CMS Ürün Satışından Koruncuka Bağışta Bulunuyoruz

Ayaner Bilişim Teknolojileri olarak KORUNCUK ailesine Bilişim Altyapısı Hizmetleri veriyoruz. Mevcut işbirliğimizi daha üst noktalara taşımak adına AYANER CMS ( Panelli Web Sitesi ) ürünümüzün satışlarından KORUNCUK'a pay aktarıyoruz.
Web sitesi hizmetini bizden temin eden kişi veya kuruluşlar böylelikle KORUNCUK VAKFI'na da katkıda bulunmuş olacaklar.
Web tabanlı sistemlerde ve uygulamalarda karşılaşılan sorunlara en hızlı şekilde müdahale etmek adına iletişim kanallarımızı sürekli açık tutuyoruz . destek@ayaner.com mail adresimize veya 0216 450 55 22 numaralı destek hattımıza gelen taleplerinizi 7/24  anında değerlendirerek aciliyet durumuna göre planlıyoruz ve sizleri bilgilendiriyoruz.
Destek EkibiAyaner Bilişim Teknolojileri

BU WEB SİTESİ AYANER CMS ÜRÜNÜMÜZ İLE YAPILMIŞTIR