Ayaner.NET

Panelli, Modern, Mobil Uyumlu ( Responsive )

Web Tasarım

Web Tabanlı Yazılım Süreçlerimizde Fark Yaratan Unsurlar

Mobil Cihaz Uyumu (Responsive)
"Mobil Uyumlu Tasarım" ile web sitesine mobil cihazlardan erişim sağlandığında sayfaların ekran genişlik ve yüksekliklerine göre kendini otomatik olarak ayarlayabilmesi sağlanır.
Mobil cihaz kullanıcılarının her geçen gün artış gösterdiğini hesaba kattığımızda mobil cihaz uyumununu tüm web sitelerimizde sağlamamız gerektiğini düşündük. Tüm web sitesi projelerimizi bu kural çerçevesinde konumlandırmaya gayret ediyoruz.


Web sitesi yapımında mobil ve diğer cihazların uyumu gözetilirWeb sitesi yapımında tüm işletim cihazları için uyum gözetilir

Mobil İşletim Sistemi Uyumu
"Mobil Uyumlu Tasarım" hatasız çalışabilmesi için genel sistemin "Mobil İşletim Sistemleri" ile de uyumlu olması gerekiyor.
Bu bağlamda işletim sistemleri ve browser-tarayıcı versiyonlarının değişimlerinin web sistemlerimizin yapıları ile uyumunu rutin olarak değerlendiriyoruz. Gerekli güncellemeleri bu çalışmalar doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.
Ayaner CMS Panel Görseli

Ayaner.NET ( İçerik Yönetim Sistemi ) ile Web Sitesi Oluşturma Hizmeti

Kurumsal ihtiyaçlarınız çerçevesinde talebiniz üzerine hazırlanarak çok kısa sürede teslimi yapılabilen sistemi siz de her zaman kullanabilirsiniz. Ayrıca güncelleme ile ilgili sürekli desteğimizden faydalanabilirsiniz.


WEB SİTESİ TASARIMI İHTİYACIMI ŞİMDİ GİDERMEK İSTİYORUM