Ayaner.NET

Panelli, Modern, Mobil Uyumlu ( Responsive )

Web Tasarım

Web Tabanlı Yazılım Süreçlerimizde Fark Yaratan Unsurlar

Mobil Cihaz Uyumu (Responsive)
"Mobil Uyumlu Tasarım" ile web sitesine mobil cihazlardan erişim sağlandığında sayfaların ekran genişlik ve yüksekliklerine göre kendini otomatik olarak ayarlayabilmesi sağlanır.
Mobil cihaz kullanıcılarının her geçen gün artış gösterdiğini hesaba kattığımızda mobil cihaz uyumununu tüm web sitelerimizde sağlamamız gerektiğini düşündük. Tüm web sitesi projelerimizi bu kural çerçevesinde konumlandırmaya gayret ediyoruz.


Web sitesi yapımında mobil ve diğer cihazların uyumu gözetilirWeb sitesi yapımında tüm işletim cihazları için uyum gözetilir

Mobil İşletim Sistemi Uyumu
"Mobil Uyumlu Tasarım" hatasız çalışabilmesi için genel sistemin "Mobil İşletim Sistemleri" ile de uyumlu olması gerekiyor.
Bu bağlamda işletim sistemleri ve browser-tarayıcı versiyonlarının değişimlerinin web sistemlerimizin yapıları ile uyumunu rutin olarak değerlendiriyoruz. Gerekli güncellemeleri bu çalışmalar doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.
Ayaner CMS Panel Görseli

Ayaner.NET ( İçerik Yönetim Sistemi ) ile Web Sitesi Oluşturma Hizmeti

Kurumsal ihtiyaçlarınız çerçevesinde talebiniz üzerine hazırlanarak çok kısa sürede teslimi yapılabilen sistemi siz de her zaman kullanabilirsiniz. Ayrıca güncelleme ile ilgili sürekli desteğimizden faydalanabilirsiniz.


WEB TASARIM HİZMET SÜREÇLERİMİZ

 
Talebinizi İletmenizin Ardından Ön DeğerlendirmeAyaner.NET hizmetimizi inceleyip iletişime geçerek bilgi aldığınız andan itibaren taleplerinizi nasıl karşılayabileceğimiz ile ilgili ön bilgilendirme alıyorsunuz. Bilgilendirme içeriğimizde yer alan standart fiyatlandırma unsurlarının tümü objektif kriterler çerçevesinde PAZARBULUTU E-Ticaret Sistemimizde yer almaktadır.
 
Web Sisteminin Yapısının PlanlanmasıBu aşamada talebinizdeki içeriğin incelenmesi ardından elde edilen sonuçların Ayaner.NET hizmetimizdeki unsurlar ile birlikte değerlendirilmesi sağlanır.  Bu değerlendirmeler ile planlama çalışmalarının yürütülmesi sağlanır.
 
Plan İçeriğinin Dizayn ve Uygulama ÇalışmasıSistemin planlanması aşamasında oluşturulan yapı görsel ve metin içerikleri olarak Ayaner.NET dahilinde yapılandırılır. Bu yapılandırma çerçevesinde kullanılabilecek materyaller aşağıdaki gibi sıralanabilir:
Mevcut kurumsal görsel ve yazı içerikleriniz
Lisanslı ve yüksek çözünürlüğe sahip görsellerimiz
İsteğinize göre hazırlayabileceğimiz sektörel içerikli anlatımlar
 
Sistemin Demo Yayını İle Test FaaliyetleriPlan içeriğinin dizaynını içeren sistemin taleplerinizle uyumlu olmasının ve teknik değerlendirmelerin yapılabilmesi açısından sistem test adresinde yayına alınır.
Karşılıklı istişarelerimiz neticesinde test yayında gerekli düzenlemeler yapılır ve mutabakat aşamasına geçilir.
 
Kurgulanan Sistemin Yayına AktarılmasıTest faaliyetlerinin karşılıklı anlaşmaya bağlı olarak tamamlanmasının ardından Yayın Çalışmaları başlatılır. Sırası ile aşağıdaki adımları izleriz :

Yayın yapılacak domain-alan adının ya da adlarının seçimi
Sistemin belirlenen domain ya da domainler üzerinde yayını
AYANER CMS Web Sitesi Yönetim Paneli "Yönetici Hesap" bilgilerinin teslimi
 
Yayında Olan Sistemin ÜcretlendirilmesiSistemin yayınlanmasının ardından mevcut yapı çerçevesinde ortaya çıkan 
fiyatın tahsilatı gerçekleştirilir.

Nakit olarak ödeme yapabileceğiniz gibi Garanti Bankası Sanal POS altyapısını kullandığımız SSL güvenliğe sahip PAZARBULUTU.COM 
E-Ticaret sistemimizden de kredi kartları ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. 

REFERANSLARIMIZI İNCELEMEK İSTER MİSİNİZ ?

KaydetKaydetKaydet