DİJİTAL REKLAM AJANSI HİZMETLERİ

Facebook reklamı | Instagram reklamı | Google reklamı

REKLAMLARLA SATIŞLARINIZI ARTTIRMAYI HEDEFLİYORUZ!

İşiniz ve hedeflerinize en uygun kitleyi tespit ederiz, harekete geçeriz, görsel ve yazı içeriklerini ayarlarız.
Dijtal reklamların en uygun bütçeyle en iyi sonuçlara ulaşması için faaliyet gösteririz, çünkü biz bunun için buradayız.
Google Reklam Hizmetleri

Google reklamları ile bilinirliğiniz artar

Google sisteminde reklamlarınızı en uygun bütçelerle en yüksek getiriyi sağlayacak şekilde yayınlarız. Hedef kitlenizin google aramalarına göre hareket ederiz.
Facebook Reklam Hizmetleri

Facebook reklamları ile hedef kitlenize ulaşırsınız

Bağlantı reklamları, video reklamları, yükselen sayfa reklamları, dinamik ürün reklamları, koleksiyon reklamları, etkinlik reklamları gibi bir çok facebook reklam türünü ürün ve hizmetlerinizde uygularız.
Instagram Reklamları

Instagramda geniş kitlelere hızlıca ulaşırsınız

Günden güne son kullanıcıya erişim gücünü arttıran Instagram platformunda Facebook sayfaları ile bağlantılı ortak reklamlar oluşturuyoruz. Hedef kitle ile en hızlı etkileşimi sağlıyoruz.

Sunum Dosyamızı İnceleyin : 

"BİLGİ FORMU"
İYİ HİZMET SİZLERİ DAHA İYİ ANLAMAKTAN GEÇER

Tüm dijital reklamlarınızın özel olarak yapılandırılabilmesi ve bütçenizin en etkin şekilde kullanılabilmesi için aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurmanız sürecin başlangıcı olacaktır. Bu süreçte hiç bir ücret talep etmediğimizi belirtmek isteriz.

 Gizlilik sözlesmesini kabul ediyorum.

Genel Şartlar - Koşullar - Gizlilik Sözleşmesi


Bu bölüm sitenin genel kullanım şartlarını, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir.

Lütfen, Ayaner Bilişim Teknolojileri ve Yönetim Danışmanlığı'na ait  (www.ayaner.com) sitesini kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen www.ayaner.com sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanmanız ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formları doldurmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Devamını okumak için lütfen tıklayınız...