Gelin biraz matematik yapalım.

Sistem kimler için uygun.

WEB TASARIM FİRMALARI

İş yoğunluklarından dolayı yetiştiremedikleri işeri bize yönlendiren web tasarım firmaları zamandan kazanırken komisyon ile ekstra kazanç sağlayabilirler.

REKLAM AJANSLARI

Yaratıcı reklam süreçleri ile ilgilenen reklam ajansları yazılım işerini bize paslayarak ana işlerine konsantre olurlarken ekstra kazanç sağlayabilirler.

FREELANCE ÇALIŞANLAR

Firma olarak fatura kesemedikleri için ya da kurumsal referans gösteremedikleri için iş almakta zorlanan freelance çalışanlar ekstra kazanç sağlayabilirler.

YÖNETİM DANIŞMANLARI

Yönetim danışmanlığı yaptıkları firmaların süreçlerini teknolojiye uyumlu hale getirmek için bizlerle işbirliği yaparak ekstra kazanç sağlayabilirler.

İŞBİRLİĞİ ÇALIŞMALARIMIZI BAŞLATMAK ÇOK KOLAY

Uzun vadeli işbirliğimizin ilk ufak adımını aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz. Uzun ve yorucu prosedürleri gündeme getirmiyoruz.

Başvurunuz sonrası size bir kod verilir. Bu kod aşağıdaki şekillerde kullanılabilir:

  • Merkezi yönetim sistemimizde kullanıcı hesabınızın benzersiz kodu olur.
  • Bu kod aynı zamanda indirim kodunuz olur. Bu kodu verdiğiniz kişiler %10 indirimden faydalanır. Bu kodu kullandıklarında sizin pasladığınız kişi olduğunu indirim kodundan anlarız ve komisyonunuzu iletiriz.

 Gizlilik sözlesmesini kabul ediyorum.

Genel Şartlar - Koşullar - Gizlilik Sözleşmesi


Bu bölüm sitenin genel kullanım şartlarını, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir.

Lütfen, Ayaner Bilişim Teknolojileri ve Yönetim Danışmanlığı'na ait  (www.ayaner.com) sitesini kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen www.ayaner.com sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanmanız ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formları doldurmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Devamını okumak için lütfen tıklayınız...ZATEN ÜYELİĞİNİZ VARSA İŞLEMLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİN