EMLAK PROGRAMI

Ayaner Emlak : Web Tabanlı Gayrımenkul Yönetim Sistemi

Gayrimenkul Danışmanlığı faaliyetlerini yürüten kuruluşların gayrimenkul portföyleri ile müşterilerini birbirleri ile ilişkili olarak takip edebilecekleri tamamen web tabanlı rafine bir sistemdir.

Kullanıcı Dostu Arayüzü ve Web Tabanlı Yapısı İle Emlak Portföy Yönetiminde Yeni Bir Dönem Başlıyor

Türkiye’nin en hızlı gelişen sektörlerinden biri olarak sayılan İNŞAAT VE GAYRİMENKUL SEKTÖRÜ’nde üretilen ve kullanımda olan gayrimenkullerin halka arzında merkez noktada bulunan ” GAYRIMENKUL DANIŞMANLIĞI ” meslek grubu mensuplarının bu gelişmelere ayak uydurarak potansiyellerini artırmaları açısından TEKNOLOJİ hayati önem taşımaya devam etmektedir.

Bu öneme ve ihtiyaca istinaden ” En Son Teknolojik Gelişmeler ” çerçevesinde geliştirdiğimiz ” AYANER EMLAK GAYRIMENKUL YÖNETİM SİSTEMİ ” sektör profesyonelllerinin gereksinimlerini en üst düzeyde karşılamak hedefiyle etkinliğini artırmaya devam etmektedir.

ÜCRETSİZ DEMO TALEP EDİNEmlak programının demosunu ücretsiz kullanmak için bilgilerinizi iletmeniz yeterlidir.


Emlak Demo bilgileri e-mail adresinize otomatik olarak gönderilir.

 Gizlilik sözlesmesini kabul ediyorum.

Genel Şartlar - Koşullar - Gizlilik Sözleşmesi


Bu bölüm sitenin genel kullanım şartlarını, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir.

Lütfen, Ayaner Bilişim Teknolojileri ve Yönetim Danışmanlığı'na ait  (www.ayaner.com) sitesini kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen www.ayaner.com sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanmanız ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formları doldurmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Devamını okumak için lütfen tıklayınız...

Program Kullanım Kılavuzu :