DESTEK İHTİYAÇLARINIZDA YALNIZ DEĞİLSİNİZ! 

 


TICKET DESTEĞİ


E-MAIL DESTEĞİ


TELEFON DESTEĞİ


MESAJ DESTEĞİ


 
Firmamızdan aldığınız her türlü hizmet ile ilgili taleplerinizi AYANER PORTAL SİSTEMİ'ni kullanarak https://ayaner.com/portal adresinden iletebilirsiniz.
Ayrıca sistemde tanımlı mail adresinizden destek@ayaner.com adresine göndereceğiniz mail içerikleri TALEP sistemimizde otomatik olarak adınıza talep şeklinde kaydedilir ve takibinize açılır

Taleplerinizin takibi sistemde ilgili personel tarafından sağlanır. İşlemler hakkında eş zamanlı sisteme giriş yapılır.

Gereklilik halinde talepleriniz PROJE haline getirilir ve zaman planlaması çerçevesinde takip gerçekleştirmeniz sağlanır.

0850 304 54 79 numaralı hattımızı aradıktan sonra ileteceğiniz mesajlar PORTAL SİSTEMİ'ne adınıza atanmış bir talep olarak kaydedilir ve takibinize açılır.

AYANER PORTAL SİSTEMİ

Ayaner Portal Destek Sistemi Talep Ekleme Alanı Açıklama Görseli

Oturduğunuz Yerden Destek Taleplerinizi Kolayca İletin

Her türlü dosya içeriğinizi en kolay şekilde www.ayanerden.com dosya transfer sistemimiz ile iletebilirsiniz.
Tek bir dosyanın boyutu en fazla 125 MB olabilirken bir seferde toplamda 512 MB içerik gönderebilirsiniz.

Gönderdiğiniz tüm içerikler gönderici hesabın durumuna göre otomatik olarak Ayaner Portal sistemine işlenir ve direkt iş takibine eklenir.
ayanerden.com dosya transfer hizmeti

Ürün ve servislerimizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlamak için Bilgi Merkezimiz bulunmaktadır.
Kategorilerine göre içeriklere ulaşabileceğiniz gibi ARAMA bölümünden ulaşmak istediğiniz içerikleri girerek te sonuçları görebilirsiniz.

Program ve hizmet kullanımları ile ilgili ekran görüntüleri, açıklamalar, videolar, makaleler her zaman ulaşımınıza açıktır.
Ayaner Portal Bilgi Merkezi Sayfası

Yardıma mı İhtiyacınız Var? Hiç Beklemeyin!