DİJİTAL REKLAM AJANSI HİZMETLERİ

Facebook reklamı | Instagram reklamı | Google reklamı

REKLAMLARLA SATIŞLARINIZI ARTTIRMAYI HEDEFLİYORUZ!

İşiniz ve hedeflerinize en uygun kitleyi tespit ederiz, harekete geçeriz, görsel ve yazı içeriklerini ayarlarız.
Dijtal reklamların en uygun bütçeyle en iyi sonuçlara ulaşması için faaliyet gösteririz, çünkü biz bunun için buradayız.
Google Reklam Hizmetleri

Google reklamları ile bilinirliğiniz artar

Google sisteminde reklamlarınızı en uygun bütçelerle en yüksek getiriyi sağlayacak şekilde yayınlarız. Hedef kitlenizin google aramalarına göre hareket ederiz.
Facebook Reklam Hizmetleri

Facebook reklamları ile hedef kitlenize ulaşırsınız

Bağlantı reklamları, video reklamları, yükselen sayfa reklamları, dinamik ürün reklamları, koleksiyon reklamları, etkinlik reklamları gibi bir çok facebook reklam türünü ürün ve hizmetlerinizde uygularız.
Instagram Reklamları

Instagramda geniş kitlelere hızlıca ulaşırsınız

Günden güne son kullanıcıya erişim gücünü arttıran Instagram platformunda Facebook sayfaları ile bağlantılı ortak reklamlar oluşturuyoruz. Hedef kitle ile en hızlı etkileşimi sağlıyoruz.

Dijital Reklam Hizmetlerimizden Bütçenize En Uygun Olanı Seçin

Facebook, Google, Instagram gibi sosyal medya platformlarında reklamlarınızı hedef müşteri grubunuza en uygun şekilde hazırlıyoruz. Ayrıntıları birlikte kararlaştırdığımız ve planladığımız reklam içeriklerini bütçeniz çerçevesinde ilgililerine ulaştırmak için işlemleri gerçekleştiririz.

Reklamlar devam ederken bütçenin en uygun şekilde kullanılması için kontrolleri rutin gerçekleştiririz. Periyodik olarak reklam sonuçlarını analiz ederek raporları sizlerle paylaşırız.

Reklam bütçenize en uygun paketimizi " Güvenli SHOPIER " web ödeme platformundan aşağıdaki seçenekler çerçevesinde online olarak satın alarak süreci hemen başlatabilirsiniz.


AYANER DİJİTAL REKLAMCILIK - REKLAMA MERHABA PAKETİ<br>100 TL (KDV Dahil)
AYANER DİJİTAL REKLAMCILIK - SINGLE PLUS<br>250 TL (KDV Dahil)

DİJİTAL REKLAM KAMPANYASI

İNDİRİMLİ DİJİTAL PAZARLAMA FIRSAT PAKETİ<br>450 TL (Kdv Dahil)

İŞİMİZİ NASIL TAKİP EDİYORUZ?

DİJİTAL REKLAM HİZMETLERİMİZİ NASIL VERDİĞİMİZİ AYRINTILI OLARAK AÇIKLIYORUZ


Dökümanımızda bütçelerin nasıl kullanıldığından reklam mecralarına göre ortalama tıklanma ve görüntülenme sayılarına kadar bir çok faydalı bilgi bulunuyor.

Dökümana erişmek için mail adresinizi bırakmanız yeterlidir. Görüntüleme linki mail adresinize otomatik olarak gönderilir.