GOOGLE ADWORDS REKLAM HİZMETLERİ

Google Reklam Hizmetleri

 REKLAM YÖNETİMİ 

Google reklamları için yayın öncesi ve sonrası hazırlık yaparız. Her türlü güncellemeyi gerekliliğe göre ya da taleplerinize göre yaparız.

KELİME TESPİTLERİ

Google reklamları için sektörünüze ve işinize uygun anahtar kelimelerin araştırmasını yaparız, uygunluklarına göre işleme alırız.


 GLOBAL YAYIN 

Google reklamlarını istediğiniz zaman, istediğiniz lokasyonlar için yayına hazırlarız. Yayın işlemlerini takip ederek bütçenizi kontrol ederiz.

 DÜZENLİ RAPORLAMA

Google reklamları için düzenli olarak performans ve bütçe raporlaması yaparız. Reklam bütçenizin en verimli şekilde kullanılmasını isteriz.

"BİLGİ FORMU"
İYİ HİZMET SİZLERİ DAHA İYİ ANLAMAKTAN GEÇER

Google Reklam'larınızın sizin için özel olarak yapılandırılabilmesi ve bütçenizin en etkin şekilde kullanılabilmesi için aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurmanız sürecin başlangıcı olacaktır. Bu süreçte hiç bir ücret talep etmediğimizi belirtmek isteriz.

 Gizlilik sözlesmesini kabul ediyorum.

Genel Şartlar - Koşullar - Gizlilik Sözleşmesi


Bu bölüm sitenin genel kullanım şartlarını, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir.

Lütfen, Ayaner Bilişim Teknolojileri ve Yönetim Danışmanlığı'na ait  (www.ayaner.com) sitesini kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen www.ayaner.com sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanmanız ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formları doldurmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Devamını okumak için lütfen tıklayınız...

ONLINE E-MAIL PAZARLAMA HİZMETLERİMİZ