MAIL MARKETING | CRM 

 
Bülten Tasarımı | Gönderim | Analiz Mail Marketing Sistemi

Mevcut ve potansiyel müşteri mail listeniz yoksa oluşturmanıza yardımcı oluruz. Listelerinize düzenli mail bülteni yollayarak tanıtım yapabilir, uygun bütçeler ile her zaman kendinizi hatırlatabilirsiniz.

Mail Şablonu Oluşturma Bölümü
Mail Bülteni Şablon Tasarım

E-Mail Tanıtım Bültenleri Hazırlayın

"Mobil Uyumlu Tasarım" ile web sitesine mobil cihazlardan erişim sağlandığında sayfaların ekran genişlik ve yüksekliklerine göre kendini otomatik olarak ayarlayabilmesi sağlanır.
Mail Listesi Aktarımı

Müşteri Maillerinizi Panelinize Aktarın

Web sitenizde meydana gelebilecek veri kayıplarını önlemek açısından veritabanları günlük , dosya içerikleri ise haftalık olarak yedek alınır. Ayrıca sayfaların güncellemesi esnasında da önlem amaçlı eş zamanlı yedek işlemi gerçekleştirilir.
Hızlı ve Çoklu Gönderi

Yüksek Sayıda Maili Hızlıca Gönderin

Web sitenizin zaman içinde ziyaretçileriniz üzerinde gösterdiği etkileri ayrıntılı site raporlarımızdan analiz edebilirsiniz. İncelemelerinizde size her zaman yardımcı oluyoruz, yönlendiriyoruz.
Ayrıntılı Rapor ve Analiz

Site İçeriğiniz Taleplerinize Göre Güncellenir

Web sitenizin yayına verildiği günkü gibi kalmasını istemeyeceğinizi biliyoruz. Bu yüzden hizmet, ürün vb. bilgilerinizdeki güncellemeleri "PANEL" vasıtası ile yapabilmenizi sağlıyoruz. İhityaç duyduğunuzda güncellemeleri üstelenebiliyoruz.

Mailing Sistemi İçin Ücretsiz Kurulum ve Entegrasyon Seçenekleri

Sistemin kurulumu öncesinde ve sonrasında tüm süreçlerinizi titizlikle inceliyoruz.

Sistemin kullanımı konusunda verdiğimiz eğitim hizmetlerini sınırlamıyoruz. Ne kadar ihtiyacınız varsa randevunuzu alıp uzaktan erişimle ya da ofisimizi ziyaret ederek eğitimlerinizi ücretsiz alabiliyorsunuz.

KAFANIZDA HALA SORULAR MI VAR ? O ZAMAN BİZİ ŞİMDİ ARAYIN !