ONLINE E-MAIL PAZARLAMA

Online E-Mail Pazarlama

BİLİNİRLİK

Birçok ürününüz var, iyi hizmetler verdiğinize inanıyorsunuz. Peki bu ürün ve hizmetlerinizden kaç kişinin haberi oluyor biliyor musunuz? Ürün ya da hizmetinize ihtiyaç duyabilecek potansiyel kitleye kendinizi tanıtmanızı sağlıyoruz.

GÖRÜNÜRLÜK

Ürün ve Hizmetlerinizin bilgilerini düzenli olarak ilgili alıcı kitlesine ulaştırmak adına faaliyet gösteriyoruz ve online mecralarda görünür olmanızı sağlıyoruz. Sizlerden haberi olmayan bir kitlenin ürün ya da hizmetinizi talep etme olasılığı da bulunmuyor.


ÖLÇÜLEBİLİRLİK

Pazarlama ve Bilgilendirme amaçlı olarak hazırladığımız HTML tabanlı newsletter - bilgilendirme maillerini müşteri grubunuza yolluyoruz. Alıcıların mail içeriğini görüntüleme durumlarını ayrıntılı olarak raporluyoruz.

SÜREKLİLİK

Bütün faaliyetleri döngüsel olarak süreklilik sağlanacak şekilde yürütüyoruz. Mail gönderimlerinin raporlarını sizinle birlikte yorumlayarak yeni içerikler oluşturuyor ve buna göre gönderimlere devam ediyoruz.

E-MAIL PAZARLAMA NEDİR , SİZE NELER KAZANDIRIR ?

Mail kullanan herkes en az bir kez haber bülteni(newsletter) formatında mail almıştır. Herhangi bir vesile ile ürün ya da hizmetlerini inceleme fırsatı bulduğunuz veya varlıklarından hiç haberinizin olmadığı firmalardan gelen maillerle ihtiyaçlarınızla örtüşen içeriği de mutlaka değerlendirmişsinizdir.

İşte bu farkındalığı yaratmak adına E-Mail Marketing günümüzde en etkili pazarlama stratejilerinden biri haline gelmiştir.

 

Ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgileri içeren, piyasada fark yaratan uygulamalarınıza değinen, doğru görsel ve açıklama yazıları ile hazırlanmış, tüm mail görüntüleyici programlarla uyumlu ve mobil cihazlarda da düzgün görüntülenen HTML tabanlı mailleriniz , pazarlama operasyonlarınız içinde tahmin ettiğinizden çok daha fazla etki yaratacaktır.

Sizi en iyi şekilde ifade edecek, mümkün olduğunca bilgilendirici, alıcı kitle için özel olarak optimize edilmiş içerikleriniz düzenli olarak alıcılarına ulaşmaya başladıktan sonra iş hacminizdeki gelişim sizleri memnun edecektir.

İŞLEMLERİ TİTİZLİKLE YÜRÜTÜRÜZ , HER AŞAMAYA AÇIKLIK GETİRİRİZ.   FİRMA ANALİZİ

Firmanız, ürün ve hizmetleriniz sektörel dinamikler çerçevesinde analiz edilir.

   HEDEF KİTLE ANALİZİ

Ürün ve hizmetlerinizi ulaştırmak ve bilgilendirmek istediğiniz kitle analiz edilir.

   İÇERİK HAZIRLIĞI

Tüm analizlere dayanarak teknik formatı tarafımızdan oluşturulan HTML içeriği onayınıza sunarız.

   GÖNDERİMLER

Analizlere dayanarak hazırlanan ve onayı alınan içeriğin belirlenen periyod ve sayılarda gönderimini sağlarız.

   RAPORLAMA

Hedef kitleye ulaştırılması hedeflenen gönderimlerin alıcılar tarafında açılma ve tıklanma istatistikleri paylaşılır.

MAILGOING E-MAIL PAZARLAMA SİSTEMİ