ÖZEL YAZILIM PROJELERİMİZ

Bir çok sektör ve firma için özel yazılım projeleri ürettik

İster yeni başlanacak bir iş olsun, ister halihazırda işleyen bir iş olsun; süreçlerin yazılıma dönüştürülmesi ile ilgili çalışmalar yapıyoruz.

Her türlü sektörel ihtiyaç için özel yazılım projeleri üretiyoruz

Kullanıcı Dostu Arayüzü ve Web Tabanlı Yapısı İle Web Tabanlı Etkinlik Yönetimi Sistemi


Web tabanlı online mekan ve etkinlik yönetimi sistemi ile mekanlarınız internete açılıyor. Düğün,nişan,kına,toplantı vb. etkinlikleri için mekan arayanlar sizleri kolayca bulsun. Birden fazla şubeniz varsa hepsinin tüm satış,pazarlama,teklif,gelir,gider,finansal analiz bilgilerini tek yerden görebilir ve yönetebilirsiniz.

Yetki yönetimi sayesinde departmanlarınızdaki yetki ve sorumluluk durumlarına göre ilgili personelin yazılımı kullanmasını sağlayabilirsiniz. Web tabanlı olan sistem için hiç bir kurulum yapmanız gerekmez. Tüm bilgi girişlerini web tabanlı panel üzerinden yapabilirsiniz.

Web Tabanlı Etkinlik Yönetimi Sistemine Bağlı Çalışan ONLINE ETKİNLİK FİYAT MODÜLÜ


Firma bünyesinde kullanılan ETKİNLİK TAKİP SİSTEMİ'nde tanımladığınız kriterler çerçevesinde etkinlik planı olan kişilere direkt fiyat verilebiliyor. Bu avantaj aynı zamanda webden online olarak herkese açılabiliyor.

Örneğin belli bir ilçede, belli bir kişi sayısı ile bir etkinlik planlayan kişiler sisteme giriş yaparak kriterlerini sisteme girebilir ve kendi fiyatlarını direkt olarak alabilirler. Böylece firmalar, personel tarafında ciddi bir iş yükünden kurtulmuş olur. Projenin Web Sitesini Ziyaret Edin
 Gizlilik sözlesmesini kabul ediyorum.

Genel Şartlar - Koşullar - Gizlilik Sözleşmesi


Bu bölüm sitenin genel kullanım şartlarını, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir.

Lütfen, Ayaner Bilişim Teknolojileri ve Yönetim Danışmanlığı'na ait  (www.ayaner.com) sitesini kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen www.ayaner.com sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanmanız ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formları doldurmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Devamını okumak için lütfen tıklayınız...