E-MAIL MARKETING
Ürün tanıtımı, bilgilendirme ve kutlama mesajları


Tanıtım mail şablonlarınızı hazırlıyoruz.
Mail listenize gönderiyor ve raporluyoruz.


E-Mail Marketing Nedir?
E-Mail Tasarım, planlama ve gönderim işlemleri ile ilgili nasıl hizmet alıyoruz?
E-Mail Marketing ile ilgili sizden hizmet almaya karar verdiğimizde süreç nasıl ilerliyor?
Ödemeleri hangi yollarla yapabiliyoruz?

E-Mail Marketing Nedir?

E-Mail Marketing / E-Mail PazarlamaMüşterilere ya da hedef kitle olan müşteri adaylarına ürün ve hizmet tanıtımı için bir seferde toplu olarak mail gönderimi faaliyetidir.

Web platformlarında doldurulan formlara ve yapılan işlemlere otomatik olarak sistemler tarafından verilen yanıt e-mailleri de bu kapsamda değerlendirilebilir.

Orijinal hizmet tabiri e-mail marketing olan bu faaliyetin Türkçe karşılığı olan e-mail pazarlama terimi ile kişilerin e-mail adreslerinin pazarlandığı düşünülmemelidir. İfade edilen hizmet; yasal yollardan elde edilmiş ve uhdenizde bulunan e-mail listelerine yine kanunlara uygun gönderim yapılmasıdır.

E-Mail Tasarım, planlama ve gönderim işlemleri ile ilgili nasıl hizmet alıyoruz?

Anlaşmalı ajansları olarak iş partnerliği ilişkimiz bulunan uluslararası hacimli mail gönderim sertifikalı mailing firma ya da firmaları aracılığı ile danışmanlık ve uygulama hizmeti veriyoruz.

Yönlendirmemiz ile ilgili firma nezdinde kullanıcı oluşturduktan sonra bize panelinizde erişim izni veriyorsunuz. Böylece alan adınıza ait gönderim maili yapılandırmaları, mailing şablon-bülten tasarımlarınızın oluşturulması, mail listelerinizin organizasyonu ve gönderimlerin planlanması ile analizleri konusunda sizlere destek vermekteyiz.

E-Mail Marketing ile ilgili sizden hizmet almaya karar verdiğimizde süreç nasıl ilerliyor?

İş partneri olduğumuz uluslararası mailing altyapısı hizmeti veren firma ya da firmalar nezdinde kullanıcı panelinizi oluştururuz.
Panelinizde AYANER'e işlem erişim izni verirsiniz. Böylece mailing kampanyalarınızın görsel ve html tasarımlarını yapabilir, listelerinizi organize edebilir ve gönderimleri sağlayarak sonuçları sizler için yorumlayabiliriz. İsterseniz kendi panelinizden tüm işlemleri kendiniz de yapabiirsiniz. Hizmet ücretlerimiz bir sonraki soru başlığı altında belirtilmiştir.

Ödemeleri hangi yollarla yapabiliyoruz?

Mailing hizmetinin ifasında 2 çeşit ücret mevcuttur.
  1. Gönderim kredisi. Her bir kişiye gönderilen mail 1 kredi sayılır. Mail listenizin içeriğindeki kişi sayısı ve mail gönderim sıklığınız kredi kullanımını belirler.
  2. Mailing tasarım, gönderim organizasyonu takibi ve analiz-yorum hizmet ücreti. Bu ücret karşılığında Ayaner olarak müşteri hedef kitlenize iletmek istediğiniz mesaja istinaden panelinizde sizin de görebileceğiniz şekilde tasarımlar hazırlarız. Mail listelerinizi kampanya hedefleriniz çerçevesinde organize ederek, dilediğiniz zaman dilimi için gönderim ayarlarını yaparız. Gönderim sonuçlarını sizler için yorumlarız.
Ücretler ve direkt satın alma işlemleri için güvenli ödeme sayfası linkimizi tıklayınız...
Tüm ödemeler hizmet öncesinde gerçekleştirilir.

KAFANIZDA HALA SORULAR MI VAR? ŞİMDİ BİZE ULAŞIN