• CRM
Ayaner Bilişim

İŞ TAKİPLERİNİZİ TÜRKÇE CRM İLE YAPIN

Sizden bir teklif istendiğinde herkesten hızlı teklif verin.
Daha önce tanımladığınız fiyat listesinden ürün ve hizmetlerinizi seçin.
otomatik oluşan teklifi müşteri adayına mail ve sms ile gönderin ve takip edin.

Ücretsiz CRM DEMO ve Sınırsız EĞİTİM Fırsatları İle Programı Şimdi Deneyin

Sistemin kurulumu öncesinde ve sonrasında tüm süreçlerinizi titizlikle inceliyoruz.
Sistemin kullanımı konusunda verdiğimiz eğitim hizmetlerini sınırlamıyoruz.
Ne kadar ihtiyacınız varsa randevunuzu alıp uzaktan erişimle ya da ofisimizi ziyaret ederek eğitimlerinizi ücretsiz alabiliyorsunuz.


CRM | PORTAL SİSTEMİNİN ÖZELLİKLERİ

Sizlere katkı sağlayacak bir çok modülü tek programda sağlıyoruz. Üstelik hepsi ücrete dahil. 

Proje Yönetimi

Projelerinizi faturaları, masrafları ve ilgili personelleri ile birlikte tek yerden yönetebilirsiniz.  Proje ilgilileri ve yetkilileri projedeki görevlerine göre dosyalara ulaşabilir, birbirleri ile haberleşebilir, yöneticiler işin gidişatını eş zamanlı kontrol edebilir ve eğer proje yapısı müşteri ile paylaşılırsa yetkileri çerçevesinde onlar da kendi projelerinin ne aşamada olduğunu görebilirler.
 

Fatura Yönetimi

Profesyonel, modern ve hoş gözüken faturaları oluşturarak müşterilinizle paylaşabilir, mail yollayabilirsiniz. Faturalara çeşitli dosya ekleri ile eklemeler yapabilirsiniz. Vergi oranlarına göre ayarlanabilen faturaları müşteriye gönderdikten sonra ödeme takibini sistem başlatır. Müşteri ödemesini yapmadığı durumda sistem müşteriye otomatik olarak hatırlatır.
 

Hesap  Mutabakat

Çok kısa sürede hazırlayabileceğiniz hesap mutabakatlarını müşterilerinize gönderebilirsiniz. Hesap mutabakatını alan ilgililer bu içerikleri gördükten sonra kabul edebilir ya da itiraz edebilir. Buna göre tekrar düzenleyeceğiniz içerikleri müşterileriniz kabul ettikten sonra faturaya dönüştürerek tekrar müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.
 

Teklif Yönetimi

Sistemde önceden oluşturduğunuz ve fiyatlarını belirlediğiniz ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi madde madde bir teklifte bir araya getirerek yine sistemde tanımlı aktif - potansiyel müşterilerinizle paylaşabilirsiniz. Bu paylaşımı sistemden bir tıklama ile ilgililerin maillerine gönderebilir ya da teklif linkini watsapp vb. platformlarda direkt olarak paylaşabilirsiniz.
 

Fırsat Yönetimi

Kan Ban vb. uluslararasıiş takip yöntemlerini de kullanarak potansiyel müşterilerinizi yönetebilirsiniz. Çeşitli mecralarda topladığınız potansiyel müşterilerinizi sektörüne, alım potansiyeline vb. kriterlere göre sisteme aktarabilir, kendilerine teklif sistemi ile teklif oluşturabilir ve tüm yapılan görüşmeleri kayıt altına alabilirsiniz.
 

Masraf Yönetimi

Firma için yapılan tüm harcamaların kategorilerine göre ayrılmış şekilde takip edilebileceği masraf yönetimi sisteminde periyodik yapılan harcamaları otomatiğe bağlayarak kolayca takip edebilirsiniz. Masrafın hangi amaç için, kimin tarafından, hangi tarihte ve hangi ödeme şekliyle yapıldığını ayrıntılı şekilde kaydedebilirsiniz.
 

Ödeme Yönetimi

Müşterilerinizin sistemde kayıtlı faturalarınıza istinaden yaptıkları tüm ödemeleri sistemde ödeme yönetimi kısmında kayıt altında tutabilirsiniz. Çeşitli mesajlar eklediğiniz içerikleri müşteri ödeme yaptğında kendilerine sistemden gönderebilirsiniz. Müşteri mailine gidecek içerikle müşteriler de ne kadar ödeme yaptıklarını teyid edebilirler.
 

Destek Sistemi

Tüm aktif ve aday müşterilerinizden gelen mailler sistemde destek bölümünde otomatik olarak ticket  (talep) haline gelirler. Sistemde mevcut olan departmanların mail adreslerine gönderilen talepler sistem tarafından o departmana atanır ve departmanın personeli bilgilendirilir. Müsait olan ya da ataması yapılan personel sistemden dönüş gerçekleştirir.
 

Bilgi Merkezi

Ürünleriniz, hizmetleriniz, firma yapınız vb. bir çok konuda sürekli tarafınıza ulaşan soruları sistemde kategorilerine ve konu başlıklarına göre ayırarak cevapları ile birlikte bilgi merkezi sistemine yükleyebilirsiniz. Bu bölüm istenirse müşterilerinize açık hale getirilebilir. Bölüme girenler arama kutucuğundan aradıkları içerikleri yazarak arama yapabilirler.
 

Görev Yönetimi

Taleplere ve projelere atanabileceği gibi kendi başlarına da oluşturulabilen görevler, ilgili personellere atanabilir. Kendisine görev atanan, ya da kendisi bir görev oluşturan personel çalışma arkadaşları ile birlikte görev dahilinde yaptığı tüm işlemleri görev yönetimi bölümünde kayıt altına alabilir ve yöneticiler tüm yapılanları kontrol edebilirler.
 

Anket Sistemi

A/B testleri, müşteri memnuniyeti vb. amaçlar için anket sisteminde oluşturulan form tabanlı anketler, sistemde kayıtlı aktif ya da aday müşterilere gönderilebilir. Mail gönderim yapıları kontrol altında olduğunda spam tehlikesi olmadan rahatlıkla yüksek sayıda gönderimleri de yapabilirsiniz. İlgili sonuçları sistem üzerinden her zaman kontrol edebilirsiniz.
 

Takvim Sistemi

Google takvimi ile de entegra çalışabilen takvim sisteminde, program dahilinde yapılan tüm işlemleri personel kendi takvimlerinde görebilirler. Böylece günlük ya da haftalık olarak yapılanlar ve yapılacaklar bir bakışta görülebilir, stratejik planlamalarda öncelik verilecek işlemleri tekrar değerlendirme fırsatı bulunabilir.
 

Rapor Yönetimi

Sistem dahilinde bulunan tüm bölümlerin içerikleri, ilgili ayrıntılı filtrelerle,  PDF, Excel, CSV gibi formatlarda çıktı alabilirsiniz. Çıktı almadan da sütunlarda çeşitli düzenlemeler yapabileceğiniz gibi çıktı alınan formatların ayrıca açılmasından sonra ilgili programların içinde çeşitli düzenlemeler yapılabilir.
 

Sözleşme Yönetimi

Ürün ve hizmetlerinizin satışlarında karşılıklı hakları ve yükümlülükleri kayıt altına almanız gerektiği durumlarda ayrıntıları ile oluşturduğunuz sözleşmeleri sistemde kaydedebilirsiniz. Kayıtlı sözleşmelere PDF formatında eklemeler yapabilirsiniz. Müşterilerle de paylaşabileceğiniz sözleşmeler belirlediğiniz periyodlarda otomatik güncellenir.
 

Müşteri Yönetimi

Personellerinizin görüştüğü aday müşterileri ve mevcut müşterileri sistemde kayıt alabileceğiniz müşteri bölümünde kaydedebilirsiniz. Müşterilerle ilgili talepler, projeler, görevler, sözleşmeler, dosyalar vb. tüm bilgileri müşterisine göre tek bir yerden kontrol edebilirsiniz. Müşterilere birden fazla kullanıcı oluşturarak sisteme girmelerini sağlayabilirsiniz.
 

Esnek Altyapı

Program dahilinde yer alan tüm bölümlere formatını sizin belirleyeceğiniz özel alanlar ekleyebilirsiniz. Örneğin standart bilgilerle müşterilerinizi kaydettiğiniz müşteri bölümüne, yeni hizmet politikalarınıza göre müşteri ile ilgili kaydetmeniz gereken bilgiler olduğunda özel olarak ekleyebilir ve bilgileri kaydedebilir duruma gelebilirsiniz.


KAFANIZDA HALA SORULAR MI VAR? ŞİMDİ BİZE ULAŞIN