• Dijital Reklamlar
Ayaner Bilişim

DİJİTAL REKLAM HİZMETİ


Hizmet ve ürünlerinizin reklamlarını geniş kitlelere en etkin ve en uygun maliyetli şekilde dijital reklamlarla ulaştırabilirsiniz.
Bu noktada biz devreye girerek sizler için bu çalışmaları gerçekleştiriyoruz.


Ayaner dijital servisi

DİJİTAL REKLAM ANALİZİHedef kitlenize en uygun bütçe ile ulaşmanızı sağlamak adına sıkı bir reklam hazırlık süreci organize ederiz.

Bu hazırlık sürecinde bulunduğunuz sektördeki firmaların dijital platformdaki faaliyetlerini inceleriz. Tanıtmak istediğiniz ürün, hizmet ya da etkinlikleriniz için doğru reklam anahtar kelimeleri belirleriz.

DİJİTAL REKLAM TASARIMIEn güncel ve modern tasarım tekniklerini kullanarak hedefe uygun dijital reklam tasarımları ortaya çıkararak yayınlarız.


Analiz sürecinde belirlediğimiz kriterleri kaynak alarak tanıtmak istediğiniz ürün ve hizmetlerinizi en sade ve anlaşılır şekilde anlatan görseller ve kısa yazı içerikleri ile dijital reklam sürecini yönetiriz.

Ayaner dijital servisi
Ayaner dijital servisi

DİJİTAL REKLAM RAPORLARIÖn analiz sonrası hazırladığımız reklamları yayınladıktan sonra ulaştığımız hedefleri değerlendiririz.

Yayını tamamlanan ya da devam eden dijital reklamların hedef kitleye ulaşma açısından performanslarını değerlendirerek periyodik olarak rapor haline getiririz. Raporları sizlerle birlikte yorumlarız.

NASIL HİZMET VERİYORUZ?Hazırlık aşamasından başlayan ve yayın ve raporlama ile devam eden süreci sizlerle sürekli paylaşırız.


Bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırmak adına organize ettiğimiz dijital reklamların hazırlık sürecinde ve sonrasında kayda geçirdiğimiz tüm bilgileri CRM sistemimizden sizlere açık tutarız. Kullanıcı bilgileriniz ile panelinizden süreci takip edersiniz.

AYRINTILI BİLGİ ALIN!

AYRINTILI BİLGİ DÖKÜMANIDijital reklam hizmetini hangi şartlarda hangi ücretlerle veriyoruz?

Dijital reklam sektöründe hizmet ücretlendirme kriterlerinden önde geleni olan KOMİSYON USÜLÜ ÇALIŞMAYI tercih etmiyoruz. Reklam bütçenizi net olarak belirlerken sadece reklam tasarım başına ücret ödeyerek çok daha uygun ücretlere çok daha fazla reklam yayınlattırabilirsiniz.