• İnternetten Para Kazanma

Ayaner Bilişim

İNTERNETTEN YÜKSEK KAZANÇ MÜMKÜN


Hizmet ve ürünlerinizin reklamlarını geniş kitlelere en etkin ve en uygun maliyetli şekilde dijital reklamlarla ulaştırabilirsiniz.
Bu noktada biz devreye girerek sizler için bu çalışmaları gerçekleştiriyoruz.


WEB TASARIM FİRMALARI

İş yoğunluklarından dolayı yetiştiremedikleri işeri bize yönlendiren web tasarım firmaları zamandan kazanırken komisyon ile ekstra kazanç sağlayabilirler.

FREELANCE ÇALIŞANLAR

Firma olarak fatura kesemedikleri için ya da kurumsal referans gösteremedikleri için iş almakta zorlanan freelance çalışanlar ekstra kazanç sağlayabilirler.


REKLAM AJANSLARI

Yaratıcı reklam süreçleri ile ilgilenen reklam ajansları yazılım işerini bize paslayarak ana işlerine konsantre olurlarken ekstra kazanç sağlayabilirler.

YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

Yönetim danışmanlığı yaptıkları firmaların süreçlerini teknolojiye uyumlu hale getirmek için bizlerle işbirliği yaparak ekstra kazanç sağlayabilirler.

PARTNERLİK SİSTEMİ NASIL İŞLİYOR?Web teknolojileri ve dijital pazarlama alanlarında potansiyel müşterilere teklif verip komisyon elde edebilirsiniz.


Bizim iş yapımızda; hangi şekilde olursa olsun bizim hizmet alanımıza giren bir potansiyel iş hakkında bizi bilgilendirmiş olan kişi ya da kurumlar için %20 komisyon iletiyoruz.

DÖKÜMANI TALEP EDİN!

AYRINTI DÖKÜMANINI İNCELEYİNİnternetten kazanç imkanınız olacak sistemi açıklama dökümanımızda ayrıntılı olarak anlattık.

Bilişim hizmetleri ihtiyacı olan potansiyel müşterilere AYANER ürün ve hizmetlerini tanıtarak nasıl hızlıca kazanç sağlayabileceğinizi öğrenmek için mailinizi girmeniz yeterli.