WEB TASARIM FİRMALARI

İş yoğunluklarından dolayı yetiştiremedikleri işeri bize yönlendiren web tasarım firmaları zamandan kazanırken komisyon ile ekstra kazanç sağlayabilirler.

FREELANCE ÇALIŞANLAR

Firma olarak fatura kesemedikleri için ya da kurumsal referans gösteremedikleri için iş almakta zorlanan freelance çalışanlar ekstra kazanç sağlayabilirler.


REKLAM AJANSLARI

Yaratıcı reklam süreçleri ile ilgilenen reklam ajansları yazılım işerini bize paslayarak ana işlerine konsantre olurlarken ekstra kazanç sağlayabilirler.

YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

Yönetim danışmanlığı yaptıkları firmaların süreçlerini teknolojiye uyumlu hale getirmek için bizlerle işbirliği yaparak ekstra kazanç sağlayabilirler.

Gelin biraz matematik yapalım.

PDF Bilgi Dökümanımız : 


"BİLGİ FORMU"
BİLİŞİM SEKTÖRÜNDE İŞBİRLİĞİ ÇALIŞMALARIMIZI BAŞLATMAK ÇOK KOLAY

 

  • Bizim iş yapımızda; hangi şekilde olursa olsun bizim hizmet alanımıza giren bir potansiyel iş hakkında bizi bilgilendirmiş olan kişi ya da kurumlar için %30 komsiyon iletiyoruz.
  • Potansiyel işin reel işe dönüşmesinden sonra ödeme aldığımız an %30'unu iş bildiriminde bulunan kişiye aktarıyoruz. Bu maksatla hak kaybı olmaması için iş iletenlerin sistemde kaydını açıyoruz, potansiyel işlerle ilgili kendisine CRM sistemimizden atama gerçekleştiriyoruz.
  • Böylece çok uzun süre sonra da olsa potansiyel iş, reel işe dönüştüğünde komisyon tahakkuku yapabiliyoruz. Siz de Uzun vadeli işbirliğimizin ilk ufak adımını aşağıdaki formu doldurarak yapabilir, CRM sistemimizde kaydınızı oluşturmamızı sağlayabilirsiniz.Uzun ve yorucu prosedürleri gündeme getirmiyoruz.
  • Başvurunuz sonrası size bir kod verilir. Merkezi yönetim sistemimizde kullanıcı hesabınızın benzersiz kodu olur. Bu kod aynı zamanda indirim kodunuz olur. Bu kodu verdiğiniz kişiler %10 indirimden faydalanır. Bu kodu kullandıklarında sizin pasladığınız kişi olduğunu indirim kodundan anlarız ve komisyonunuzu iletiriz.
 
 Gizlilik sözlesmesini kabul ediyorum.

Genel Şartlar - Koşullar - Gizlilik Sözleşmesi


Bu bölüm sitenin genel kullanım şartlarını, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir.

Lütfen, Ayaner Bilişim Teknolojileri ve Yönetim Danışmanlığı'na ait  (www.ayaner.com) sitesini kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen www.ayaner.com sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanmanız ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formları doldurmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Devamını okumak için lütfen tıklayınız...