• Yandex Mail İçin Başvur

ÜCRETSİZ VE YÜKSEK KAPASİTELİ KURUMSAL MAIL HİZMETİ!

Kaydolduktan sonra 10 GB'lık bir e-posta kutusuna sahip oluyorsunuz.
Mail'in web arayüzünü sürekli kullanıyorsanız e-posta kutunuz, 200 MB'lık boş alan kaldığında otomatik olarak 1 GB artar.

Yandex Ücretsiz Kurumsal Mail Hizmeti Neleri İçeriyor ?

MAIL ALANI SINIRSIZ MIDIR ?
OUTLOOK VB. PROGRAMLARDA KULLANILABİLİYOR MU ?
MOBİL CİHAZLARDA MAIL KULLANILABİLİYOR MU ?
SİSTEM GÜVENLİ MİDİR ?
YAPILANDIRMA VE SONRASINDA ÜCRETLER NEDİR ?
YANDEX KURUMSAL MAIL KULLANMAK İÇİN NE YAPILMASI GEREKİYOR ?
MAIL ALANI SINIRSIZ MIDIR ?
Kaydolduktan sonra 10 GB'lık bir e-posta kutusuna sahip oluyorsunuz. Mail'in web arayüzünü sürekli kullanıyorsanız e-posta kutunuz, 200 MB'lık boş alan kaldığında otomatik olarak 1 GB artar. Böylece sınırsız bir kullanım hakkına sahip oluyorsunuz.
OUTLOOK VB. PROGRAMLARDA KULLANILABİLİYOR MU ?
Yandex kurumsal mail hesabınızı Microsoft Outlook, Mailbird, Thunderbird, EmClient gibi birçok e-posta programı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.
MOBİL CİHAZLARDA MAIL KULLANILABİLİYOR MU ?
Tüm mobil cihazlarda Yandex kurumsal mail hesabınızı kullanabilmeniz için Yandex Mobil Uygulamasını indirmeniz ve sadece mail adresinizi ve şifrenizi tanımlamanız yeterlidir. Mobil “Yandex.Mail” uygulamasında her şey kullanışlı şekilde düzenlenmiştir, tüm e-postalar diyaloglara gruplanarak elektronik biletler veya haberler gibi aynı konulu e-postalar "hızlı filtreler" yardımıyla birlikte sıralanarak çabuk ve kolay bulunur. E-postalarınızla ve dosyalarınızla artık çevrimdışı çalışabilir ve gelen e-postaları internet bağlantısı yokken yanıtlayabilirsiniz: Giden Kutusu’ndaki tüm iletileriniz internet erişimi yenilenince otomatik olarak gönderilecektir.
SİSTEM GÜVENLİ MİDİR ?
Yandex, spamden koruma için kendine ait teknolojileri kullanır ve önemsiz e-postaları tespit etme algoritmalarını sürekli geliştirir. Tüm gelen e-postalar Dr.Web antivirüs programı ile kontrol edilir, virüslü toplu gönderiler ise Yandex e-posta sunucusu tarafından engellenir.
YAPILANDIRMA VE SONRASINDA ÜCRETLER NEDİR ?
Ayaner Bilişim Teknolojileri olarak gerek tescilli web platformumuz Ayaner.NET  üzerinden web sitesi kullanan gerekse bizden herhangi bir hizmet almayan ve Yüksek Kapasiteli Kurumsal Mail Hizmeti almak isteyen herkes için tüm YANDEX MAIL KURULUM VE YAPILANDIRMA işlemlerini ÜCRETSİZ olarak sunuyoruz. Sadece Yandex Mail hizmetini kullanmak isteyen kişi ya da kurumlar aşağıda mail bölümüne mail bıraktıklarında Yandex Kurumsal Mail hesap oluşturulması ile ilgili ayrıntı bilgi içeriği mailinize iletilir.
YANDEX KURUMSAL MAIL KULLANMAK İÇİN NE YAPILMASI GEREKİYOR ?
Çeşitli şekillerde hizmeti kullanmak için işlemler yapabilirsiniz.

1. Alan adınıza ait DNS adreslerini Ayaner sunucularına yönlendirebilirsiniz. ns1.ayaner.net ve ns2.ayaner.net olan DNS adreslerini tanımladıktan sonra biz Yandex tarafında işlemleri gerçekleştiririz. Alan adınızın yönetimi Ayaner'e geçmez, sadece yönetimi sizde olan alan adınızda işlem yapmış olursunuz.

2. Halihazırda bir web adresiniz bizden hariç bir kişi ya da kurum tarafında yer alıyorsa DNS'i tamamen bize yönlendirmek yerine size ileteceğimiz bir kodu alan adınıza eklemenizi istiyoruz. Ayrıca bazı DNS kayıtlarını da eklemeniz için size yollarız. Çalıştığınız diğer firmalar bizimle bu konuda iletişime geçerek bilgi ve destek alabilir.


YANDEX KURUMSAL MAIL KULLANMAK İÇİN ŞİMDİ BİLGİ EDİNİN

Yandex hizmetlerini ücretsiz olarak kullanmak için formumuzu doldurarak işlem aşamalarını öğrenebilirsiniz.
Talebiniz sizin için hiçbir şekilde bir ücret yükümlülüğü getirmemektedir.
Yandex Kurumsal Mail hizmetini kendi imkanlarınızla nasıl kurabileceğinizi anlatıyoruz. Mailinize otomatik olarak bilgiler gelecektir.
Web Tasarım
Özel Yazılım
Ayaner CRM Sistemi
DİJİTAL AJANS<br>REKLAMCILIĞI